1. ZOSTAŃ JEŚLI KOCHASZ - GAYLE FORMAN
Książka, którą już kiedyś czytałam, ale czytając ją po raz drugi bardziej mi się spodobała.
2. GWIAZD NASZYCH WINA - JOHN GREEN
Tą książke również czytałam po raz drugi. Film na podstawie tej książki był rewelacyjny tak samo jak książka. Jest to jedna z moich ulubionych książek.
3. EMMA I JA - ELIZABETH FLOCK
4. JESIENNA MIŁOŚĆ - NICHOLAS SPARKS
5. ALIBI NA SZCZĘŚCIE - ANNA FICNER-OGONOWSKA
6. KLUB MATEK SWATEK - EWA STEC
Książka ta jest bardzo śmieszna i ciekawa. Kryminał połączony z komedią.
7. KLUB MATEK SWATEK: OPERACJA LONDYN - EWA STEC
Tak jak z pierwszej części tak i z tej jestem bardzo zadowolona. Jest to książka na poprawe chumoru.
To już wszystkie książki, którę przeczytałam w wakacje. Niestety więcej nie udało mi się przeczytać. Niestety to już koniec wakacji 2016. Czekam na wakacje 2017. A wam w nowym roku szkolnym życzę samych dobrych ocen i wspaniałych lektur.
A co wy przeczytaliście w wakacje?






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz