sobota, 3 września 2016

To nie ma 32 sierpnia? - Wakacyjne książki

Dziś przychodzę z postem o książkach, które przeczytałam w wakacje. Nie ma ich zbyt dużo. Nie które czytałam po raz kolejny, a inne były dla mnie nowościami. Jest ich w sumie 7. Chyba nie zawiodłam się na rzadnej. Teraz je wymienie. Kolejność jest mniej więcej taka jak data ich czytania, czyli od najstarszej.

1. ZOSTAŃ JEŚLI KOCHASZ - GAYLE FORMAN

 
  Książka, którą już kiedyś czytałam, ale czytając ją po raz drugi bardziej mi się spodobała.

2. GWIAZD NASZYCH WINA - JOHN GREEN

Tą książke również czytałam po raz drugi. Film na podstawie tej książki był rewelacyjny tak samo jak książka. Jest to jedna z moich ulubionych książek.

3. EMMA I JA - ELIZABETH FLOCK


4. JESIENNA MIŁOŚĆ - NICHOLAS SPARKS


5. ALIBI NA SZCZĘŚCIE - ANNA FICNER-OGONOWSKA


6. KLUB MATEK SWATEK - EWA STEC

Książka ta jest bardzo śmieszna i ciekawa. Kryminał połączony z komedią.

7. KLUB MATEK SWATEK: OPERACJA LONDYN - EWA STEC

Tak jak z pierwszej części tak i z tej jestem bardzo zadowolona. Jest to książka na poprawe chumoru.


To już wszystkie książki, którę przeczytałam w wakacje. Niestety więcej nie udało mi się przeczytać. Niestety to już koniec wakacji 2016. Czekam na wakacje 2017. A wam w nowym roku szkolnym życzę samych dobrych ocen i wspaniałych lektur. 
A co wy przeczytaliście w wakacje?








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz