poniedziałek, 9 maja 2016

Trochę o pióropuszu





Więc tak. Witam na moim blogu. Może się nie domyśleliście, więc wam powiem... Blog ten będzie o książkach, a raczej co o poszczególnych myślę. Oczywiście jak każda blogerka trochę go urozmaicę np. recenzjami, top 10, filmami na podstawie książek itp.

Nazywają mnie Pióropusz od nazwiska. Interesuję się blogowaniem, literaturą, muzyką, historią, fotografią i ogólnym pojęciem kultury. Mam 16 lat, więc jak każda nastolatka, która lubi czytać, czytam książki młodzieżowe, ale nie tylko.

Postaram się, aby moje recenzje były krótkie, na temat, nie nudne i oczywiście szczere. To chyba wszystko co chciałam napisać w tym pierwszym poście. Prawie zapomniałam. Oczywiście dziekuje z góry za każdy komentarz, który motywuje mnie i mam nadzieje, że moje posty zachęcą do dyskusji na temat książek. Interesuje mnie także wasze zdanie.